Cayler & Sons to marka odzieżowa, która całkiem dobrze radzi sobie we współczesnym świecie. Wielu panów pożądliwym okiem spogląda na ich propozycje, zastanawiając się nad tym, czy ten typ ubrań do nich pasuje. No cóż, warto odpowiedzieć sobie na takie pytanie. Odzież w typie streetwear jest modna, ale czy tak naprawdę każdy może pozwolić sobie na takie elementy garderoby?

Luźna moda na ulicach

Cayler & Sons oferuje m.in. dostęp do bardzo wygodnych bluz, które są nieco luźne. Już na ich widok, przed oczyma staje młodzież, która w dawnych czasach (tych sprzed epoki smartfonów i tabletów) często spędzała czas na osiedlowych skwerkach, nie rzadko mając w swoich dłoniach deskorolki, piłki do kosza i inne takie. Te czasy już nieco minęły. Co jednak nie oznacza, że ubrania w tym typie odeszły do lamusa. Wręcz przeciwnie. Garderoba m.in. od Cayler & Sons cieszy się dużą popularnością i często można zauważyć młodych ludzi, którzy z dumą prezentują swoje ubrania. Czy to jednak oznacza, że jedynie młodzież ma prawo do mody streetwear? Oczywiście, że nie. Tego typu bluzy i oryginalne koszulki mogą zakupić również “starsi” mężczyźni. Trzeba bowiem przyznać, że luźna moda na ulicach, jak się niekiedy określa streetwear, dedykowana jest tak naprawdę dla wszystkich. Nawet dla seniorów, którzy z niebywałą energią lubią czasem pogonić ze swoimi wnukami za piłką w parku. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń.

Uliczne trendy

Jeżeli ktoś chciałby wiedzieć, co kreuje ubrania, jakie zapewnia Cayler & Sons i inne marki w tym typie, to powinien wiedzieć, że za wszystko odpowiedzialna jest…ulica. Poważnie. W szczególności widać to po niezwykle barwnych koszulkach i bluzach, które niekiedy kojarzyć mogą się z tak samo barwnymi grafikami, modnymi w ostatnim czasie. Na tyle topowymi, że władze różnych miast zgadzają się na to, aby na poszczególnych fasadach tworzyć wdzięczne murale. W polskich miastach takich artystycznych dzieł nie brakuje. Podobnie jest na całym świecie.

Czy grafikami, muralami inspirują się twórcy Cayler & Sons? Można tak sądzić. W ich ofercie w sklepie Patshop – https://patshop.pl/firm-pol-1555412036-Cayler-Sons.html, znaleźć można wiele ciekawych propozycji, które są w stanie przypaść do gustu nawet najbardziej wybrednym mężczyznom – bez względu na wiek i wykonywany zawód. Przecież panowie, którzy w pracy mają do czynienia z określonym dress code, później mogą wskoczyć w coś nieco wygodniejszego, np. w bluzę z kapturem, która na szczęście nie musi trzymać się takich sztywnych ram. Dopasowanie innych elementów garderoby do mody streetwear nie będzie stanowić problemu.