Sklep efektbhp.pl oferuje okulary ochronne od uznanej i polecanej firmy KRAMP. Są to akcesoria cieszące się dużą popularnością wśród osób pracujących w trudnych warunkach. Służą one do zabezpieczenia narządu wzroku przed uszkodzeniem podczas prac, w których oczy narażone są na trudne warunki. Wśród pracodawców popularne są okulary ochronne dostępne w różnej kolorystyce zewnętrznej i ubarwieniu szkieł. Produkty cechują się wysokim komfortem podczas noszenia oraz jakością i przy tym niską ceną, a co najważniejsze są trwałe, funkcjonalne, porządnie wykonane i przede wszystkim bezpieczne dla narządu tak cennego, jakim są oczy.

Okulary ochronne KRAMP zgodne z przepisami BHP

Okulary spełniają wszystkie normy i są zgodne z przepisami BHP. Jeśli szukają Państwo produktu spełniającego Wasze wymagania, to są Państwo w odpowiednim miejscu. Na stronie sklepu internetowego https://efektbhp.pl/firm-pol-1553792112-KRAMP.html można nabyć dla swoich pracowników i dla siebie doskonałe okulary ochronne jednej z najlepszych marek, czyli KRAMP.

Oferta profesjonalnych okularów ochronnych od firmy KRAMP

Dostępne w asortymencie sklepu efektbhp.pl okulary ochronne od firmy KRAMP to najchętniej wybierane środki ochrony dla pracowników. W trakcie wykonywanych prac chronią one oczy przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Aby spełniały one swoją funkcje w pełni, to należy dobrać je do indywidualnych potrzeb. Potencjalne zagrożenia, jakie mogą się pojawić to przede wszystkim uszkodzenia mechaniczne, ale także niekorzystny wpływ czynników chemicznych, termicznych i biologicznych. Zabezpieczają także przed niebezpiecznych promieniowaniem spawalniczym i UV.

Najważniejsze właściwości okularów ochronnych marki KRAMP

Okulary ochronne marki KRAMP to świetne produkty posiadające wiele przydatnych właściwości, takich jak:

  • oprawki zaprojektowane, w ten sposób by zapewnić maksimum wygody i minimalizować nacisk u nasady nosa.
  • Ochrona przed promieniowaniem UV.
  • Miękkie i elastyczne nakładki na nos.
  • Posiadają system wentylacji, dzięki czemu nie parują.
  • Są wykonane z tworzywa, które posiada pamięć kształtu.
  • Regulacja nachylenia i długości.
  • Bardzo trwałe poliwęglanowe, panoramiczne soczewki.
  • Materiał miękki i delikatny, idealnie przylegający do skroni, co zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Firma KRAMP zajmuje się produkcją okularów ochronnych dla pracowników od lat. Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży, pozwalają na produkcję okularów funkcjonalnych, bezpiecznych, komfortowych i trwałych.

Jeżeli wystąpi jakikolwiek problem z właściwym doborem odpowiedniego modelu okularów ochronnych marki KRAMP to zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu dopasować odpowiedni rodzaj zabezpieczenia na oczy.