Każda profesjonalna drukarnia, zaoferuje nam opcję wydruku materiałów o charakterze reklamowym, przykładowo zawierających logo przedsiębiorstwa albo materiałów promujących wybrany produkt czy wydarzenie. Każdy może podjąć decyzję również o zamówieniu plakatów samodzielnie zaprojektowanych, spersonalizowanych kalendarzy, czy też naklejek z logo przedsiębiorstwa. Ponadto, tego rodzaju produkty, możemy zamówić bez konieczności wychodzenia z domu, czy też z firmy. Wystarczy, iż odwiedzimy witrynę internetową jednej z drukarni i dokonamy zamówienia drogą online. Zajmie nam to kilka minut i pozwala na oszczędność cennego czasu. W poniższym artykule, postaramy się omówić 5 rzeczy, które można zlecić w drukarni, ale większość osób nie zdaje sobie z tego faktu sprawy. Zapraszamy zatem do lektury. 

Pieczątka firmowa 

Posiadanie własnej pieczątki, będzie na pewno przystanek w prowadzeniu codziennym przedsiębiorstwa. Odbita pieczątka stanowi uwiarygodnienie dla faktur, oraz innych dokumentów, jak również nie istnieje potrzeba wpisywania ręcznego wszelkich danych. Może także spełniać reklamową funkcję. Pomimo braku obowiązku prawnego co do posiadania pieczątki firmowej, warto ją zamówić w drukarni, ponieważ jest to niezwykle wygodne, a do tego dosyć ekonomiczne rozwiązanie.

Własnoręcznie zaprojektowany kalendarz idealny na prezent

Kalendarze, przydatne będą nie tylko do użytku firmowego, ale również domowego. Spotykane są w różnych typach, zatem nie będzie żadnego kłopotu z dobraniem ich do naszych indywidualnych preferencji. Dla przedsiębiorców, zdecydowanie najbardziej przydatne będą modele umieszczane na biurku, trójdzielne oraz wieloplanszowe. Dwa ostatnie rodzaje, możemy powiesić na ścianie w gabinecie albo biurze. Natomiast kalendarze biurkowe, przydają się przykładowo w celu zapisywania istotnych dat. Kalendarze tego typu, mogą być trzymiesięczne albo jednomiesięczne, w zależności od preferencji użytkownika. Tę i inne usługi oferuje m.in drukarnia Lobos.promo w Krakowie

Zaproszenia na uroczystość

Obecnie na rynku, znaleźć możemy spory wybór gotowych zaproszeń na różne uroczystości. Jednakże ich ceny, nie są zbyt zachęcające, zaś same produkty, nie dają możliwości personalizacji. Rozwiązaniem jest zamówienie zaproszeń w drukarni.

Druk zaproszeń pozwoli na uniknięcie konieczności wypisywania ręcznego. Wiele osób decyduje się na takie właśnie rozwiązanie, gdyż dzięki temu mogą dokładnie dopracować projekt i dopasować go do swoich wyobrażeń i stylu. Drukarnie posiadają w swojej ofercie również już gotowe graficzne wzory, ale nierzadko istnieje możliwość samodzielnego dobrania formatów, typu papieru czy też zmodyfikowania kolorystyki. Dzięki temu, chcąc zamówić chociażby zaproszenia ślubne, mamy pewność, iż będą one oryginalne i w pełni dopasowane do naszych potrzeb. 

Materiały szkoleniowe

Wydarzenia o charakterze biznesowym, nierzadko wymagać będą przygotowania właściwych druków. Warto jest dbać o to, żeby odznaczały się one najwyższą możliwą jakością. Zalecany jest wówczas profesjonalny wydruk materiałów reklamowych, szkoleniowych, konferencyjnych, jak również innego rodzaju wydruków. 

Konferencja czy też szkolenie, to istotne eventy, które winny zostać dopracowane w szczegółach. Istotne jest wówczas nie tylko dobranie właściwej lokalizacji i sali celem ich zrealizowania, ale również dostarczanie uczestnikom potrzebnych im materiałów. 

Specjalistyczne materiały konferencyjne oraz szkoleniowe, obejmować mogą chociażby skrypt wydarzeń, notatniki, ale też innego typu przedmioty, przykładowo katalogi, plakaty, materiały reklamowe albo identyfikatory. 

Warto, abyśmy zatem zlecili wydrukowanie konferencyjnych oraz szkoleniowych materiałów – dzięki temu osoby będące uczestnikami wydarzeń, mogą dostać do swojej dyspozycji wszelkie potrzebne informacje pod postacią praktycznych w użyciu wydruków. Ponadto, wówczas, kiedy zostaną one przygotowane w profesjonalny sposób, mogą zbudować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa. 

Plansze wielkoformatowe

Druk wielkoformatowy, ciągle cieszy się sporą popularnością. Mimo istnienia elektronicznych, nowoczesnych billboardów oraz opcji reklamy w sieci, sporo przedsiębiorstw ciągle podejmuje decyzję o skorzystaniu z tradycyjnej opcji przyciągnięcia klientów. I nie można się temu dziwić, gdyż właściwie zamieszczony i oryginalnie zaprojektowany plakat, potrafi przyciągać uwagę naprawdę wielu różnych klientów. To jednakże wyłącznie jedna spośród opcji, gdyż poza ogromnymi billboardami, druk wielkoformatowy, uwzględnia także drukowanie banerów, plakatów, czy też folii z przeznaczeniem do przyklejania na szybach.