Organizując przyjęcie urodzinowe dla dziecka, trzeba pomyśleć nie tylko o zaproszeniu gości, wyjątkowym prezencie czy smacznym menu, ale także należy przygotować odpowiednie dekoracje. W takim wypadku świetnym wyborem będą balony foliowe cyfry, które można przywiązać do krzesła solenizanta lub przyczepić do specjalnego ciężarka. A jak stworzyć idealną kompozycję balonów na urodziny?

Balony na hel to gwarancja świetnej zabawy

Dzieci uwielbiają zabawę kolorowymi balonami, dlatego podczas imprezy urodzinowej nie może ich zabraknąć. Ważne, by wybrać balony foliowe cyfry, dzięki którym wszyscy uczestnicy przyjęcia będą wiedzieli, które urodziny dane dziecko właśnie obchodzi. Kolorowy balon cyfra to także świetna pamiątka i idealna dekoracja do zdjęć. Poza tym dużym zainteresowaniem cieszą się obecnie balony wypełnione helem, ponieważ mogą się unosić w powietrzu jeszcze przez wiele dni od momentu ich nadmuchania. Przy czym warto pamiętać, że takie balony są całkowicie bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci i gwarantują długie godziny niezapomnianej zabawy.

Balony foliowe cyfry — jaki rodzaj wybrać?

Balony foliowe w kształcie cyfr mogą różnić się między sobą wielkością. Małe balony umieszcza się na plastikowej rurce i mogą stanowić idealną dekorację urodzinowego stołu. Duże balony foliowe cyfry osiągają wysokość nawet do 86 cm i dobrze się sprawdzają jako ozdoba sali w restauracji czy jadalni w mieszkaniu. Ponadto tego typu balony można zamówić w różnej wersji kolorystycznej w zależności od indywidualnych preferencji. Bardzo ładnie wyglądają na przykład balony foliowe cyfry w kolorze czerwonym, złotym, srebrnym, różowym czy zielonym. Dodatkowo warto rozważyć również balon foliowy cyfrę z brokatem, ponieważ taka błyszcząca dekoracja na pewno zrobi wrażenie na wszystkich gościach.

Idealna kompozycja z balonów foliowych — czyli jaka?

Rodzice zwykle nie kupują jednego balonu foliowego cyfry, tylko tworzą z wielu balonów tematyczne kompozycje dla swoich pociech. Takie balonowe bukiety mogą składać się z jednego balona cyfry, dwóch lub trzech balonów o unikalnym kształcie oraz kilku okrągłych balonów z napisem, lub wybraną grafiką. Całość powinna być dopasowana kolorystycznie i musi też współgrać z motywem przewodnim imprezy urodzinowej.

Co ważne warto kupować balony foliowe cyfry u sprawdzonego dostawcy, aby mieć pewność, że otrzymany produkt spełni oczekiwania dziecka. Poza tym takie balony trzeba zamawiać z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym, żeby zdążyły dotrzeć na czas. Tym bardziej że przed samą imprezą trzeba je jeszcze będzie dobrze nadmuchać.