Sylwester to wyjątkowy dzień w roku, który warto spędzić w bajkowy sposób. Rodzajów celebrowania nachodzącego Nowego Roku jest mnóstwo. Jedni nie wyobrażają sobie Sylwestra bez balu, dla drugich jest to okazja do ucieczki z dużego miasta i odpoczynku od codzienności. Opcją, która może połączyć huczne świętowanie i odpoczynek jest wypad w góry. Jakie zalety na wynajem Domku na Sylwestra?

Sylwester w domku w górach – odpoczynek od miejskiego zgiełku

Masz ochotę porzucić troski i odpocząć poza miastem? Świętuj Nowy Rok w cieniu Pienin! Wynajmując domek w górach zyskujesz gwarancję komfortowego wypoczynku z dala od wielkomiejskiego hałasu. Funkcjonalne i nowoczesne domki drewniane wyposażone są we wszystko, co niezbędne do spędzenia przyjemnych dni w towarzystwie najbliższych! W domku oprócz podstawowych mebli znajdziemy łazienki o hotelowym standardzie i całe wyposażenie kuchenne (lodówkę, kuchenkę, zestawy naczyń), które pozwoli zorganizować niezapomnianą imprezę z widokiem na zapierającą dech w piersiach panoramę! Nie musimy więc rezygnować z sylwestrowej imprezy, a pozostałe dni wykorzystać… No właśnie, na co?

Aktywny wypoczynek – szusowanie na stokach

Zimowy wyjazd w góry może być błogim lenistwem, ale także – białym szaleństwem! Goście, którzy decydują się wynająć domek na Sylwestra w cieniu Pienin, zyskują nie tylko dostęp do nowoczesnych, urokliwych drewnianych domków. W górskiej okolicy i widokach można się zakochać od pierwszego wejrzenia, ale to nie wszystko! Wypad w góry to świetna okazja do aktywnego wypoczynku – jazdy na nartach czy snowboardzie. Znajdujące się w bliskiej okolicy wyciągi narciarskie ucieszą każdego amatora zimowych sportów. Szerokie równiny doskonale posłużą do jazdy na nartach biegowych! Położone w Pieninach Domki Falsztyn stanowią świetną bazę wypadową na takie wyciągi narciarskie jak Czorsztyn, Bachledová dolina, Polana Sosny, Skipark Eland czy Kotelnica Białczańska. 

Domek na Sylwestra – odpoczywaj i zwiedzaj piękne okolice

W pięknych okolicznościach przyrody wypoczywa się znakomicie. Zachwycające widoki wyciszają i pozwalają odzyskać wewnętrzny spokój i harmonię, które w dzisiejszych czasach tak łatwo tracimy, żyjąc w ciągłym biegu. Sylwester w górach to wspaniała okazja do wypoczynku, jazdy na nartach, a także do zwiedzania okolic. A jak wiadomo, polskie góry to jeden z najpiękniejszych regionów w całym kraju. W okolicy domków w Falsztynie znajdują się 3 parki narodowe: Pieniński, Tatrzański i Gorczański, a także rezerwat przyrody Zielone Skałki. Położenie drewnianych domków ucieszy również miłośników historii, którzy mają okazję zobaczyć zamek w Niedzicy i Czorsztynie, szlak Architektury Drewnianej, Czerwony Klasztor czy jaskinię w Nowej Białej.