Zastanawiasz się, jak będą wyglądały Twoje tegoroczne wakacje? Na ile ulegną zamianie wcześniejsze plany? Mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjną propozycję na letni wypoczynek. I to taką, która  nie zrujnuje domowego budżetu, ale jednocześnie da wytchnienie od tego trudnego dla nas wszystkich czasu pandemii. 

Chcemy Ci zaproponować wynajem domków nad Jeziorem Sławskim. Jest to doskonała propozycja, która  pozwoli na odzyskanie wewnętrznego spokoju, naładowanie energetycznych baterii i nabranie sił do dalszej pracy.  To wyjątkowy ośrodek wypoczynkowy, który sprosta oczekiwaniom  każdego. Bo znajdą u nas coś dla siebie zarówno pary chcące wykorzystać czas wolny, aby się lepiej poznać. Ale także osoby lubiące wypoczywać aktywnie na świeżym powietrzu, seniorzy. https://www.wjozefowie.pl/galeria-osrodek-jozefow/  Wędkarze będą z pewnością w siódmym niebie, bo pobliskie Jezioro Sławskie to dla nich istny raj zasobny w dorodne rybki. Grupy przyjaciół docenią walory widokowe, ale przede wszystkim idealne miejsce do tego, co w tym czasie narodowej kwarantanny okazało się najważniejsze. Tak zwyczajnie czasu na bycie ze sobą twarzą w twarz. Na długie Polaków rozmowy, jeszcze dłuższe spacery w poszukiwaniu grzybów niczym szlachta z kart Pana Tadeusza. A potem wspólne przygotowanie zupy grzybowej z dodatkiem radości i śmiechu ze wspólnego gotowania. A gdy marzysz o chwili ciszy, wytchnieniu, spokoju, aby usłyszeć wreszcie swoje własne myśli to nasze malownicze, położone wśród lasów otoczenie z pewnością Ci w tym pomoże. Przecież każdy z nas potrzebuje się czasem wyciszyć, czy po prostu pobyć w spokoju ze swoimi myślami. A nic tak temu nie sprzyja, jak spokojne, pozwalające się wyciszyć otoczenie. Rodziny z dziećmi znajdą tutaj wprost genialne miejsce na rodzinny wypoczynek, którego podstawą powinien być kontakt z przyrodą.

Nasze domki są urządzone bardzo funkcjonalnie, wygodnie i przytulnie. Tak, że każdy będzie się w nich czuł, jak we własnym domu. Wygodny, dobry i dający wypoczynek sen gwarantują wygodne kanapy i łóżka. Gdy zechcesz usiąść z dobrą książką w ręku i kubkiem dobrej kawy lub herbaty w ręku to zapewnią Ci to bardzo wygodne fotele. Ława świetnie się sprawdzi do przygotowania wieczornych spotkań zarówno ze znajomymi, jak też z sąsiadami. A może czas u nas spędzony zaowocuje nowymi, ciekawymi przyjaźniami lub znajomościami?  I o poranku na dobry, niezapomniany początek dnia, coś bezcennego. Widok na Jezioro Sławskie na wyciagnięcie ręki. Po tak rozpoczętym dniu od razu człowiek ma dobry humor.   Krystalicznie czysta woda o odcieniu szmaragdu pomoże uspokoić nie jedne skołatane nerwy. Temu też sprzyja otoczenie lasu, przecież nie od dziś wiadomo, że drzewa mają zbawienny wpływ i warto jest czerpać z tego bogactwa.  Nie zastanawiaj się więcej i już dzisiaj skorzystaj z naszej propozycji. Bo bez wątpienia warto. Dobre miejsce na wypoczynek jest tak samo ważne, jak to z kim go spełzamy. I jeszcze jedna rzecz:  wybierając pobyt w kraju pomagasz naszej gospodarce: https://www.wjozefowie.pl/galeria-osrodek-jozefow/