Ich ślub jest ważnym i szczególnym wydarzeniem w życiu każdej zamężnej kobiety. Każda panna młoda i pan młody chce mieć idealny dzień, o którym marzyła. Z kolei wesela wymagają dużo planowania i dużej dbałości o szczegóły.

Jeśli już zacząłeś planować, być może wybrałeś motyw na swój ślub. Jeśli nadal zastanawiasz się nad wyglądem i stylem swojego ślubu, zastanów się nad motywem bohemy, jeśli lubisz rzeczy wietrzne, swobodne i nieco kapryśne.

Wesela w stylu Boho są niezwykle popularne wśród nowoczesnych narzeczonych, ponieważ mogą być zarówno wspaniałe, jak i niedrogie dzięki wyluzowanemu stylowi. Jeśli chcesz nadać styl boho wszystkim, od sukni ślubnej po wystrój sali, weź pod uwagę następujące wskazówki:

1. Zbuduj zorganizowaną tablicę Pinterest

Zacznij od zbudowania tablicy organizacyjnej Pinterest, aby Twoi dostawcy i inni pomocnicy wiedzieli, jakiego stylu szukasz. Możesz rozpocząć badania z dużym wyprzedzeniem i dodawać je do tablicy Pinterest, gdy tylko coś przyciągnie twoją uwagę.

Od pościeli po imprezowe upominki po kwiatowe ozdoby – każdy szczegół jest szansą na nadanie osobowości dniu ślubu. Za pomocą tablicy Pinterest możesz przekazać estetykę na wesele każdemu, kto pomaga w planowaniu. Twój kanał na Pinterest będzie również oferował niekończącą się inspirację podczas budowania swojej tablicy.

2. Trzymaj się naturalnego miejsca

Na wesele w stylu boho najlepiej sprawdza się miejsce na zewnątrz. Dopasuj go do ziemistych odcieni dekorów. Niezależnie od tego, czy wybierzesz otwarty teren, czy ogród pełen zieleni, resztę dekoracji możesz wykonać zgodnie z naturalnym miejscem.

Podczas gdy w ziemi jest wiele ziemistych odcieni, gwiaździsta noc i półksiężyc dodają stylu boho. Przetłumacz niebiańskie wibracje na wesele w stylu boho z odcieniami indygo i niebieskiego wraz z wzorami Drogi Mlecznej i ozdobami w kształcie półksiężyca. Nic nie może być bardziej romantyczne niż to!

3. Znajdź sukienkę swoich marzeń Boho

Można wybrać miejsce na zewnątrz lub dodać dekor do motywu boho, ale to, co nadaje ton, to suknia ślubna panny młodej. Jeśli chcesz, aby była w stylu boho, suknia ślubna powinna być koronkowa, lejąca, złamana biel i dzianinowy rękaw. Wiele sklepów z sukienkami ślubnymi sprzedaje sukienki boho w różnych stylach i krojach.

4. Upewnij się, że zaproszenia pasują do sceny

Jeśli wybierasz się na wesele boho, zwróć uwagę na każdy szczegół, aby dobrze zsynchronizował się z ogólnym motywem boho. Dotyczy to również zaproszeń na ślub. Zaproszenie na ślub boho może składać się z wieńców, kwiatów, piór i wszystkiego rustykalnego. Zachowaj neutralny odcień koloru; biała, brzoskwiniowa i lawendowa działają świetnie.

5. Włącz Matkę Naturę

Uwzględnij matkę naturę i włącz wszystko, co naturalne. Kwiaty są wspaniałymi ozdobami, które można zawrzeć w ślubie boho. Bukiety są piękne, ale bardzo tradycyjne.

Co powiesz na wiszące girlandy lub odrobinę winorośli tuż nad parkietem?

Idź do kwiatów przywiązanych do sznurków, aby nadać nawie romantyczny nastrój. Niech kwiaty będą luźne i kapryśne, zamiast układać je we wzory. Nie ograniczaj swojej wyobraźni tylko do kwiatów.

A może powieszycie sukulenty w całej sali na drewnianym tle?

Lub możesz dodać frędzlowe tła ozdobione girlandami. Pamiętaj, boho oznacza wszystko, co naturalne.

6. Ustaw dekor w stylu vintage

Styl vintage jest tym, co powinieneś przedstawić z wystrojem w stylu boho na miejsce wesela. Wypełnij przestrzeń wiszącymi latarniami i rustykalnymi elementami dekoracyjnymi w ziemistych odcieniach. Najlepszą rzeczą w temacie boho jest kreatywność bez żadnych ograniczeń. Pamiętaj tylko, aby zachować odcień ziemi i naturalny. W przypadku miejsca na zewnątrz białe zasłony związane luźno z groszkiem zieleni stanowią idealny akcent w motywie boho. Pamiętaj, aby nie dodawać nic jazzującego, błyszczącego lub neonowego podczas dekorowania boho.

Najlepszą rzeczą w temacie boho jest to, że są idealnie niedoskonałe. Możesz więc być tak kreatywny, jak chcesz, zapewniając ogólne odcienie kolorów, które są ciepłe i romantyczne. Idź naprzód i stwórz dla gości piknikowy obiad lub salon z dziwacznymi poduszkami losowo rzucanymi, aby goście mogli usiąść i zrelaksować się. Twoje wybory są nieograniczone.