Kamera bullet Dahua to dobre rozwiązanie gdy potrzebujemy monitoringu zewnętrznego. Obecnie dzięki zaawansowanej technologii związanej z systemami bezpieczeństwa, możemy nie tylko zabezpieczyć naszą posesję przed wtargnięciem intruzów, ale także skutecznie ich zniechęcić do podjęcia próby włamania.

Kiedy może nam się przydać kamera bullet Dahua?

Kamery typu bullet przeznaczone są do zastosowania w systemach monitoringu zewnętrznego. Kamera bullet Dahua nie jest w tym wypadku wyjątkiem. Konstrukcja takiego urządzenia sprawia, że jest odporne na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz. Oczywiście, takie urządzenie ma swoje granice wytrzymałości, więc musimy brać to pod uwagę.

Dodatkowym atutem jaki ma kamera bullet Dahua, to jej wielkość i kształt. Tego typu kamera widoczna jest z większej odległości. Możemy to potraktować jako znaczący atut, gdyż jakakolwiek osoba, która chciałby włamać się na naszą posesję, widzi że obiekt jest monitorowany. 

Często wyposażone są także w doświetlanie IR. Jest to szczególnie ważne, kiedy zależy nam na wyrazistym obrazie także w niekorzystnych warunkach oświetleniowych, które najczęściej panują nocą na dworze.

Niektóre modele kamer bullet Dahua posiadają także fonię, czyli możliwość nagrywania dźwięku. Może się to okazać szczególnie przydatne, kiedy będziemy wykorzystywać taką kamerę w swojej firmie, by móc nagrywać nie tylko zdarzenia, ale także np. dźwięki, które zwiastowały wydarzenie się wypadku. 

Zatem kamera bullet Dahua może przydać nam się zarówno do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa naszego domu, jak również pozwolić na stały podgląd naszych pracowników w naszej firmie.

Czego potrzebuje by stworzyć system monitoringu?

Wszystko zależy od jego stopnia złożoności. Jeżeli chcemy np. stworzyć system do monitoringu naszej posiadłości, wystarczy zakupić np. kamery bullet Dahua, w ilości kilku sztuk, rejestrator, monitor i odpowiednią ilość i długość kabli, które posłużą do podpięcia kamer pod rejestrator.

Podobna sytuacja będzie dotyczyć tworzenia systemu monitoringu w firmie. Należy jednak pamiętać, że nie każde miejsce może być objęte dozorem kamer.

Kamera bullet Dahua – gdzie kupić?

Szeroką ofertą produktów Dahua, można znaleźć na platformie sprzedaży hurtowej dostępnej pod adresem: www.b2b.dts-system.pl

DTS System oferuje na swojej stronie nie tylko kamery bullet Dahua, ale również szereg innych akcesoriów i urządzeń tego producenta. W przypadku złożenia systemu na podzespołach jednego producenta, wszystkie jego elementy powinny współpracować ze sobą bez zarzutu.