Lato zbliża się wielkimi krokami, więc teraz jest najlepszy moment, aby przejrzeć swoją szafę i oddać wszystkie niepasujące ubrania np. na zbiórkę charytatywną, a samej sprawić sobie ubrania, które wprawiać będą w dobre samopoczucie – nie tylko ze względu na to, jak prezentują się na sylwetce czy jak miłe są w kontakcie ze skórą, ale także z uwagi na ich pochodzenie czy wartości, którymi kieruje się producent. Sukienki lniane oferowane w sklepie paterns są doskonałym wyborem na lato i świetną formą wsparcia polskiej gospodarki i przedsiębiorców. Dlaczego? O tym w tekście poniżej. 

Sukienki lniane z certyfikatem Oeko-Tex

Sukienki lniane polskie oferowane w sklepie paterns posiadają certyfikat Oeko-Tex – jest to certyfikat przyznawany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Badań i Testowania w Dziedzinie Ekologii Tekstyliów i Skóry. Jest on przyznawany odzieży przebadanej pod kątem występowania stu najbardziej zagrażającym konsumentom substancjom – kupując modne sukienki lniane  w sklepie paterns można być pewną, iż są one w zupełności bezpieczne. Ponadto sukienki lniane a także inna odzież wykonana z lnu wyróżnia się tym, iż jest w pełni  antyalergiczna, więc nie wywoła żadnych uczuleń ani nie podrażni skóry, gdyż są one wykonywane z bardzo miękkiego lnu. 

Sukienki lniane – polskie wyroby najlepszej jakości 

Wspieranie rodzimej gospodarki jest bardzo ważne, aby mogła się ona prężnie rozwijać, a ludzie – żyć w coraz lepszych warunkach. Świetną formą wsparcia rodzimych biznesów  oraz samej gospodarki jest kupowanie produktów, które mają polskie pochodzenie i są sprzedawane w krajowych sklepach. Sklep paterns sprzedaje sukienki lniane polskie, które zostały w pełni stworzone w Polsce. Certyfikowany len, z którego zostały uszyte te modne sukienki lniane wyrósł na polskiej ziemi i gwarantuje najlepszą jakość spełniającą Standard 100 OEKO-TEX® potwierdzający, iż materiał jest w pełni bezpieczny także dla niemowląt. Polskie pochodzenie mają także takie dodatki jak guziki, zamki czy nawet ekologiczne opakowania. Co więcej, także wzory, które zdobią sprzedawane w sklepie paterns sukienki lniane także mają polski rodowód, gdyż zostały zaprojektowane przez Kasię Lamik – artystkę i CEO paterns. 

Modne sukienki lniane dostępne w sklepie paterns – ekologia na pierwszym miejscu

Dostępne w sklepie paterns modne sukienki lniane tworzone są z pasją i oddaniem od 2017 roku przez siostrzany tandem – Izę i Kasie Lamik, których inspiracją są ubrania szyte w latach 90. przez ich Mamę. Marka paterns została stworzona dzięki inspiracji rodziną i właśnie do rodzin jest skierowana, gdyż w asortymencie sklepu można znaleźć wysokiej jakości odzież zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn oraz dzieci. Wszystkie sukienki lniane polskie znajdujące się w ofercie sklepu zostały zaprojektowane i uszyte w Polsce – są one w zupełności ekologiczne i biodegradowalne, gdyż len jest materiałem w stu procentach pochodzenia roślinnego. Marka przykłada ogromną wagę do ekologii – podjęte w celu ochrony środowiska działania to całkowite wyeliminowanie plastikowych opakowań z procesów produkcji i dystrybucji. Marka paterns jest ceniona także za granicą, gdyż sprzedaż ubrań prowadzona jest także w Czechach i na Słowacji. Z pełną ofertą sukienek lnianych można zapoznać się pod adresem: https://pl.paterns.com/lniane-sukienki