Pracujesz cały tydzień i marzysz o chwili spokoju i oderwaniu się od codziennych obowiązków? Zorganizuj sobie wypad na weekend. Oczywiście nie musi to być duży wyjazd który pochłonie resztę twojej energii. Wystarczy spakować walizkę i dać się porwać chwili. Drugą opcją jest zaplanowanie weekendu zgodnie z twoimi upodobaniami. Oto kilka przykładów jak oderwać się na chwilę od codziennej rutyny.

SPA & WELLNESS

Spa to propozycja dla każdego bez względu na wiek, czy płeć. Jest to doskonały sposób na relaks o każdej porze roku. Często zmęczeni i zestresowani pracą i codziennymi problemami zapominamy, jak ważny jest odpoczynek. Pakiet zabiegów relaksacyjnych zapewni ci chwilę wytchnienia od codziennych problemów. W strefie wellness znajdziesz również ciszę i spokój, której może ci brakować po burzliwym tygodniu. Jest to doskonała propozycja szczególnie dla osób zapracowanych i zestresowanych.

POLSKI BAŁTYK

Zawsze dobre rozwiązanie szczególnie w słoneczne dni. Jeśli jednak koszt drogi cię przestają, to dobrym pomysłem jest wynajem samochodu i wybranie się na wycieczkę z większą grupą znajomych. Wypożyczalnia aut często w swojej ofercie proponuje wynajem vana, który pomieści do dziewięciu osób. W ten sposób koszt wynajmu samochodu są małe, a cena paliwa rozłożona na wszystkie osoby w busie jest naprawdę niewielka. Morze ma również właściwości uspokajające i relaksujące. Również wysoka zawartość jodu pozwoli ci pooddychać świeżym powietrzem w trakcie nadmorskich spacerów.

PARK ROZRYWKI

Dla miłośników mocnych wrażeń mamy coś specjalnego. Park rozrywki to miejsce nie tylko dla dzieci. Również dorośli mogą znaleźć w takim miejscu mnóstwo ciekawych atrakcji, które z pewnością zadbają o wzrost adrenaliny w organizmie. Parki rozrywki często podzielone są na strefy dla dzieci i dla dorosłych, więc jeśli nie masz dzieci, to na pewno znajdziesz dla siebie i twoich znajomych atrakcyjne kolejki i karuzele. Co prawda w Polsce nie ma zbyt wiele takich parków, ale ich wyposażenie jest bardzo kompleksowe.

KOMPLEKS BASENÓW

Jest to idealna rozrywka zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Specjalnie zaprojektowane atrakcje dla najmłodszych na pewno wypełnią im kilka godzin niezapomnianej zabawy. Rodzice natomiast będą mogli odpocząć w jacuzzi lub saunie. W największych kompleksach basenowych możemy korzystać również z atrakcji jaką są zjeżdżalnie. Różny stopień nachylenia i długości rur jest dostosowany do potrzeb każdego klienta. ciekawym miejscem na weekendowy wypad jest wyspa tropikalna. Miejsce zaaranżowanie na niebiańską plażę pozwoli ci się cieszyć cudowną plażą przez cały rok. Komleks wyposażony jest w duże baseny idealne dla całych rodzin, strefę saun, strefę rozrywki oraz strefę restauracyjną. Po takim weekendzie na „dzikiej wyspie” ty i twoja rodzina będziecie w niebo wzięci.

ZWIEDZANIE

Niektórzy wolą zrelaksować się w otoczeniu pięknej architektury starego miasta. Zwiedzanie to również ciekawy pomysł na wypełnienie czasu w weekend. Można wybrać się do dowolnego miasta i poznać jego tajniki odwiedzając najważniejsze miejsca i muzea.