Chcesz odblokować potencjały drzemiące w Twojej duszy? Przeżywasz trudne chwile i nie potrafisz złapać równowagi? Kiedy inne sposoby walki z przeciwnościami losu nie przynoszą rezultatu, być może warto skierować się w stronę numerologii? Czym ona dokładnie jest i jak może może nam pomóc w codziennym życiu? Czy Szkoła Numerologii by Olga N. Stępińska to dobre miejsce na początek przygody z tajemniczym i magicznym światem liczb? Dowiesz się tego z naszego artykułu.

Z czym to się je?

Wielu z nas słyszało w swoim życiu o pojęciu numerologii. Jednak nie każdy ma świadomość, czym tak naprawdę zajmuje się ta fascynująca dziedzina. Numerologia to rodzaj paranauki, która łączy w sobie elementy ezoteryki, astronomii, matematyki, magii czy psychologii. W numerologii duże znaczenie przypisuje się między innym dacie urodzin, na podstawie której można stworzyć portret numerologiczny każdego człowieka. Taki portret oparty na liczbach stanowi z kolei wspaniały punkt wyjścia do szczegółowej analizy cech przypisanych indywidualnie każdemu człowiekowi. Dzięki narzędziom wykorzystywanym w numerologii możliwe staje się spojrzenie na spotykające nas wydarzenia z zupełnie nowej perspektywy. W portrecie numerologicznym wykorzystuje się ponadto wibracje związanie z imieniem i nazwiskiem czy też wibrację podpisu. Bez względu na to, czy poszukujesz odpowiedzi na wartujące Cię pytania dotyczące związku, zdrowia czy też planowanych zamierzeń biznesowych – narzędzia numerologiczne mogą okazać się w tym bardzo pomocne.

Dlaczego warto?

Kursy czy warsztaty numerologiczne to fantastyczna propozycja zarówno dla tych, którzy stykają się z numerologią po raz pierwszy w życiu, jak i dla wszystkich tych, którzy mieli już do czynienia z szeroko pojętymi tematami ezoterycznymi i chcieliby poszerzyć lub usystematyzować wiedzę z tego zakresu. Wraz z rosnącym zainteresowaniem numerologią w naszym kraju, powstaje coraz więcej placówek w których można zdobywać wiedzę z zakresu tej fascynującej dziedziny. Jednym z takich miejsc jest Szkoła Numerologii by Olga N. Stępińska, w której pod okiem doświadczonych mentorów-nauczycieli nauczymy się m.in. tworzenia portretu numerologicznego, czytania tajemniczych Kronik Akaszy, czy też zgłębimy tajniki Reiki, czyli japońskiego systemu uzdrawiania, który oparty jest na tradycyjnej metodzie przekazywania energii życiowej „Ki”. Olga N. Stępińska to doświadczona numerolog z wieloletnik stażem, która łącząc wiedzę teoretyczną z praktyką wprowadzi Cię w fascynujący świat liczb i energii. 

Sesje indywidualne, warsztaty, a może nauka semestralna?

W Szkole Numerologii by Olga N. Stępińska masz szansę zapoznać się z wieloma interesującymi narzędziami numerologicznymi. Możesz skorzystać zarówno z indywidualnych sesji czy konsultacji numerologicznych (np. dotyczących portretu numerologicznego, konsultacji biznesowej czy horoskopu numerologicznego), jak też odbyć sesje indywidualne odczytu Kronik Akaszy czy też sesji prowadzonych metodą Radykalnego Wybaczania. A jeśli nadal będzie Ci mało, istnieje również możliwość zapisania się na regularne zajęcia semestralne, które odbywają się w weekendy na specjalnej platformie online. Warto postawić na nauczycieli, którzy z pasją podchodzą do tematyki numerologi. Wejdź do fascynującego świata numerologii i postaw na samodoskonalenie oraz rozwój, który przyniesie wiele pozytywnych zmian w Twoim życiu.

Dodaj komentarz