Konserwacja i czyszczenia auta to bardzo ważne kwestie, o jakich powinien pamiętać każdy kierowca. Zadbany samochód jest naszą wizytówką i pozwala na komfortową jazdę każdego dnia. Na rynku znajdziemy sporo ciekawych rozwiązań, które ułatwią wyczyszczenie auta na zewnątrz, jaki w środku. Jakie preparaty do mycia wnętrza auta wybrać? Czym się cechują dane produkty?

Płyn do czyszczenia wnętrza

Środki do mycia wnętrza samochodu bazują na bardzo dobrej jakości. Dzięki temu właściciel pojazdu sprawni przeprowadzi sprzątanie wewnątrz pojazdu, stawiając na profesjonalne zestawy myjące. Jednym z podstawowych produktów jest płyn do czyszczenia wnętrza auta. Antybakteryjny produkt ma za zadanie zatrzymywać rozwój bakterii we wnętrzu pojazdu, niwelując ich liczbę nawet o 99%. Płyn l2 Tri-Clean został opracowany przez światowego lidera w technologii przeciwdrobnoustrojowej i antybakteryjnej. Użytkownik stawia na zapewnienie higieny i świeżość powierzchni, jak i prawdziwy pochłaniacz zapachów. Dochodzi o wyeliminowania lepkich pozostałości, jakie szybko przyciągają zabrudzenia.

Zabezpieczenie tworzyw sztucznych i skóry

C6 Matte Dash to wyrób przeznaczony do deski rozdzielczej, plastiku,  gumy i winylu. Bazuje na antybakteryjnej formule i ochronie przez płowieniem związanym z działaniem promieni UV. Uzyskać można matowe wykończenie danej powierzchni i całkowite zabezpieczenie tworzyw sztucznych w aucie.

W celu zabezpieczenia skóry warto wybrać L1 Leather Guard. To specyficzny preparat, jaki utrzymuje się od 3 do 12 miesięcy. Ma on za zadanie ochronić skórę przed działaniem promieni słonecznych i zniszczeniami, jakie powstają wskutek tarcia. Plusem jest fakt, że produkt zapobiega transferowi barwników (np. z dżinsów). Bardzo szybko zostają usunięte bakterie i mikroorganizmy z danej powierzchni w samochodzie.

Impregnat do tkanin i alkantary

I1 Smart Fabric to nowoczesny impregnat, jaki chroni tkaniny przed plamami wody. Jest bardzo trwały i przepuszcza powietrze. Cechuje się zastosowaniem specjalnej technologii antybakteryjnej, co zabija 99% bakterii. Z powodzeniem zastosujemy go w aucie, chroniąc siebie i rodzinę przed szkodliwymi zarazkami.

 

Okazuje się, że preparat jest bezpieczny dla kolorów. Nanocząsteczki działają na tej zasadzie, że powlekają każde włókno tkaniny osobno i pozwalają materiałowi oddychać. To z kolei sprawi, że nieświeże powietrze zyska ujście, a wyrób usunie wodę i płyny na bazie oleju. Innowacyjne środki do mycia wnętrza auta dają pożądane efekty i cieszą się uznaniem na rynku.

 

 

Dodaj komentarz