Lotnisko nie jest jedynie miejscem odpraw i oczekiwaniem na przylot podróżnych. W celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania portu lotniczego od lat świadczone są tam usługi z zakresu gastronomii, utrzymywania porządku oraz transportu. W związku z szybkim rozwojem infrastruktury lotniskowej oraz rozpoczęciem działalności firm na obszarze lotniska, zaistniała potrzeba poszerzenia oferty usługowej o dodatkowy serwis. Obecnie na wielu lotniskach działają firmy specjalizujące się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań, dzięki czemu dbałość o odpowiednią funkcjonalność portów lotniczych i znajdujących się na jego terenie firm przynosi pożądane efekty.

Kompleksowy serwis lotniskowy

Zadowolenie pasażerów i klientów firm ma wartość priorytetową, dlatego rodzaj i jakość świadczonych usług lotniskowych powinny spełniać najwyższe standardy. Usługi firmy GTL-Service oprócz gastronomii, transportu oraz prac porządkowych, obejmują także ochronę środowiska i prace remontowe, niezbędne zwłaszcza w nowo powstałej części biznesowej lotniska. Ideą, która przyświecała stworzeniu takiego portfolio usług, była chęć zapewnienia wszystkim klientom możliwości skorzystania z szerokiego wachlarza usług w jednym miejscu, co wiąże się z prawdziwą wygodą.

Funkcjonalność przestrzeni lotniskowej

Usługi, które bezsprzecznie poprawiają funkcjonalność obszaru portu lotniczego, obejmują gastronomię i utrzymanie porządku na jego całym terenie. Lokal Pizza&Kebab doskonale zaspokaja potrzeby zarówno pasażerów, jak i pracowników lotniska i okolicznych firm. Do utrzymania czystości w części pasażerskiej lotniska, pomieszczeniach mieszczących się w pobliżu firm oraz w samolotach oferowane jest sprzątnie ręczne i mechaniczne z użyciem nowoczesnego sprzętu. Spełnia on wszelkie wymagania dotyczące jakości i sprawdza się w czyszczeniu wymagających powierzchni lotniskowych. Na terenie lotniska działają również usługi taksówkarskie.

Wygoda klientów

Korzystanie z usług jednej firmy na wielu obszarach jest wygodne i pozwala zaoszczędzić czas. Z tego względu kompleksowość oferty poszerzają usługi remontowe oraz związane z ochroną środowiska. Oferta remontowa dotyczy prac ogólnobudowlanych, instalacyjno-sieciowych, drogowych oraz dekarsko-blacharskich. Ochrona środowiska związana jest natomiast z przygotowywaniem niezbędnych dokumentów i wniosków do urzędów, doradztwem w obszarze rozwiązań technologicznych i gospodarki odpadami oraz przeprowadzaniem szkoleń dla kadry zarządzającej i pracowników z zakresu prowadzenia dokumentacji wielu różnych sposobów korzystania ze środowiska. Wachlarz usług lotniskowych służących między innymi wygodzie podróżnych i pracowników całego kompleksu lotniskowego uzupełnia dodatkowo myjnia samochodowa oferująca rabaty dla firm i stałych klientów.

Oferta na wszystkie z opisanych usług jest dostępna na stronie https://www.gtlservice.com.pl/