Zakupy online są wygodną formą nabywania różnych dóbr bez wychodzenia z domu. Klienci oczekują dużego wyboru, szybkiej dostawy i bezpiecznej transakcji.

Usługi e-commers

Marka bianko oferuje szybkie i bezpieczne zakupy online. Działanie firmy powiązane z branżą e-commers czyli platformami sprzedażowymi gwarantuje dotarcie do szerokiego grona konsumentów.

Zgodnie z obowiązującymi trendami zakupy online są odpowiedzią na zapotrzebowanie konsumentów doświadczonych w czasie pandemii i kolejnych lockdownów. Bianko jest dobrym rozwiązaniem, jeżeli klient w jednym wirtualnym miejscu szuka bogatej oferty różnorodnych artykułów.

Jakie produkty oferuje marka bianco?

Bianko, jako nowoczesna firma działająca na platformach sprzedażowych, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów robiących zakupy online. W ofercie ma różnorodne produkty potrzebne współczesnemu konsumentowi.

W oferowanym przez firmę asortymencie znajdują się bardzo popularne obecnie pojazdy zdalnie sterowane i drony.

Dla dzieci oferuje duży wybór zabawek, rowerków i pojazdów oraz innych artykułów.

Można również zamówić różnego rodzaju artykuły do domu np. akcesoria kuchenne i łazienkowe. Do ogrodu bianco proponuje narzędzia, hamaki oraz akcesoria ogrodowe dla dzieci.

Miłośnicy motoryzacji mogą kupić akcesoria samochodowe, organizery, folie okleinowe i samochodowe typu “carbon”.

Dla wszystkich konsumentów w ofercie bianko jest elektronika, akcesoria GSM, modele i zabawki RC.

Akcesoria plażowe, sezonowe, sportowe i rowerowe oraz elektronika użytkowa, gadżety, artykuły kosmetyczne i zdrowotne – to kolejne artykuły z bogatej oferty firmy.

O firmie

Marka bianko działa na platformach sprzedażowych, co zapewnia jej kilkaset zamówień dziennie. Wysoka jakość oferowanych produktów w dobrych cenach przyczynia się do rozwoju firmy działającej już od ponad roku. Bezpośrednie kontakty z dużymi importerami gwarantują dobrą jakość produktów i niewygórowane ceny.

Firma bianko wysyła towary w ciągu 48 godzin, umożliwia bezpieczne płatności, co szczególnie doceniają klienci.