Co powinno znaleźć się na wyprawkowej liście każdej, oczekującej narodzin potomstwa kobiety? Oczywiście wanna z przewijakiem! To bowiem niezwykle praktyczne akcesorium, które zezwoli na wygodną kąpiel – już od pierwszych dni życia dziecka. W swojej ofercie ma ją m.in. firma Chicco. Wanienka jest tak skonstruowana, aby uprzyjemnić mamie nie tylko kąpiel, ale również wszelkie czynności pielęgnacyjne.

Czy to rozwiązanie dla mnie?

Chicco Wanienka wzbogacona o przewijak to niezwykle podręczny przedmiot, o którym powinna pomyśleć każda kobieta! Została bowiem tak zaprojektowana, aby zapewnić maksymalny komfort zarówno pluskającemu się maluszkowi, jak i rodzicowi. Zapewnia bezpieczną i przyjemną kąpiel dla dzieci od urodzenia, do 12 miesiąca życia!

Wanienka Chicco – jakie ma zalety?

Wanienka może poszczycić się wieloma atutami, co jednoznacznie potwierdza, że jest niezwykle przydatnym akcesorium. Po pierwsze, wsparta jest na stabilnym i bezpiecznym stelażu z możliwością regulacji wysokości (w trzech poziomach), dzięki czemu swobodnie można dopasować jej ułożenie do wzrostu rodzica. A to niewątpliwie odciąży jego plecy oraz sprawi, że codzienna kąpiel nie będzie żmudnym rytuałem, a przyjemną i komfortową czynnością. Po drugie, wyposażona jest w praktyczny pojemnik na kosmetyki czy inne potrzebne akcesoria, przez co pełni również rolę podręcznego mebla (komody) do przechowywania. Dzięki temu, rodzic wszystkie niezbędne rzeczy ma w zasięgu ręki, co również uprzyjemni kąpiel.

O jakich jeszcze udogodnieniach pomyślała marka Chicco? Wanienka posiada funkcjonalny kubełek do spłukiwania głowy, a także otwór do odprowadzania wody. Co więcej, wyposażona jest w opcję przewijaka – z zaokrąglonymi kształtami, wyższymi bokami oraz miękkim pokryciem – łatwym w utrzymaniu czystości. Materacyk jest wodoodporny oraz miękki. Z uwagi na umiejętność ergonomicznego dopasowania się do kształtów ciała dziecka, pozytywnie wpływa na ochronę jego kręgosłupa.

Kompaktowe rozmiary i możliwość złożenia

O czym jeszcze pomyślała marka Chicco? Wanienka jest składana! Z takiego rozwiązania niewątpliwie najbardziej ucieszą się ci rodzice, którzy dysponują ograniczoną przestrzenią, a nie chcą rezygnować z przedmiotów ułatwiających codzienną opiekę nad maleństwem. Gdy tylko nie będzie potrzebna, całość można bez najmniejszych trudności złożyć do kompaktowych rozmiarów. Co ciekawe – i to za pomocą specjalnego przycisku. Jedno pozostaje pewne. Wanienka Chicco to niezwykle poręczny mebel w codziennej pielęgnacji maluszka, który powinien być w każdym domu!