Tak naprawdę nie ma znaczenia, czy trenujesz w zawodowym, czy amatorskim klubie – jednym z obowiązkowych elementów Twojej garderoby są właściwie oznaczone koszulki siatkarskie. Jak powinny wyglądać, jak i gdzie je spersonalizować? Jeśli interesuje Cię odpowiedź na te pytania – koniecznie czytaj dalej!

Co powinno być umieszczone na koszulkach?

Koszulki siatkarskie, aby zawodnicy mogli wystąpić w nich w oficjalnym meczu, muszą być odpowiednio oznaczone. Do podstawowych elementów, które powinny znaleźć się na ich froncie i plecach zalicza się, między innymi:

  • Numer zawodnika
  • Nazwę drużyny
  • Nazwisko
  • Logotypu sponsorów
  • Herby, godła, flagi itp.

Każdy z nich można, a nawet trzeba nanieść bezpośrednio na dzianiny. Wybierając polskie koszulki siatkarskie PEHA: pehasports.com możesz mieć pewność, że nadruk będzie trwały, odporny na odklejanie, pękanie i inne uszkodzenia mechaniczne. Czemu? Ponieważ będzie wykonany techniką sublimacji!

Koszulki siatkarskie PEHA z nadrukiem sublimacyjnym

Nadruk sublimacyjny uchodzi za jedno z trwalszych rozwiązań. Polega on na wtopieniu bezpośrednio we włókna dzianiny specjalnych tuszy sublimacyjnych za pomocą specjalistycznych maszyn. Koszulki siatkarskie PEHA mogą być opatrzone dowolnym nadrukiem, w pełni zgodnym z doręczonym przez zamawiającego projektem. Nadruk sublimacyjny na koszulkach siatkarskich polskiego producenta odzieży sportowej PEHA może być wykonany GRATS! Aby skorzystać z bezpłatnej sublimacji należy spełnić tylko jeden warunek, jakim jest zamówienie minimum sześciu sztuk koszulek. W przypadku kompletowania strojów drużynowych nie jest on nieosiągalny – wręcz przeciwnie!

Gdzie wykonać nadruki?

Zamawiając koszulki siatkarskie PEHA nie musisz martwić się o ich personalizację. Otrzymasz gotowy do użytku produkt – spersonalizowany i przystosowany do udziału w oficjalnych rozgrywkach siatkarskich. Bezpłatna sublimacja, a także brak konieczności poszukiwania zewnętrznej firmy, która zajmie się personalizacją Twoich strojów to mocne strony oferty! Warto również dodać, że nadruki sublimacyjne nie odklejają się i nie pękają, ponieważ są integralną częścią dzianiny.

Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na personalizację koszulek do siatkówki – sprawdź ofertę polskiego producenta! Koszulki siatkarskie PEHA mogą być doskonałym sposobem na zapewnienie drużynie spójnego, profesjonalnego wyglądu, a możliwość darmowej sublimacji sprawia, że generujesz oszczędności, które Twój klub może przeznaczyć na inne, równie ważne cele.