Najwyższy cashback na polskim rynku oferuje bukmacher Betclic. Każdy nowy gracz może uzyskać zakład bez ryzyka o wartości 550 zł, ale tylko w przypadku, gdy podczas rejestracji poda odpowiedni kod promocyjny.

Kod promocyjny na zakład bez ryzyka do 550 zł od Betclic.

Bukmacher Betclic przygotował dla każdego nowego użytkownika ofertę powitalną, w której można uzyskać zakład bez ryzyka do 550 zł, czyli najwyższy cashback na polskim rynku. Żeby otrzymać taki bonus, należy podczas rejestracji wpisać odpowiedni kod promocyjny.

Na czym dokładnie polega ta promocja? Bonus bez ryzyka to zwrot stawki w razie przegranej. Żeby go więc uzyskać, musimy najpierw wpłacić pieniądze na konto i wysłać kupon spełniający warunki. Minimalny kurs całego kuponu to 1,14.

Jeśli nam się nie powiedzie, to bukmacher zwróci nam całą stawkę, ale pomniejszoną o podatek, który obowiązuje w Polsce, czyli 12%. Dlatego, żeby uzyskać maksymalny cashback, musimy zagrać za 625 zł, aby w przypadku niepowodzenia otrzymać z powrotem 550 zł.

Pieniądze zostaną zwrócone na konto bonusowe, więc żeby je wypłacić, trzeba spełnić dodatkowe warunki. Należy całą kwotą obrócić ośmiokrotnie po kursie minimalnym wynoszącym 2.00.

Tłumacząc prościej, po otrzymaniu pełnego cashbacku 550 zł Musimy postawić zakłady za łączną sumę 4400 zł, ponieważ 550 x 8 równa się 4400. Termin na wykorzystanie bonusu to 30 dni i warto pamiętać o tym, że do obrotu niezaliczane są zakłady systemowe.

Gdzie wpisać kod promocyjny od Betclic?

Kod promocyjny od Betclic należy wpisać podczas trzeciego etapu przy zakładaniu nowego konta. Jego treść to MEGABONUS550.

Na początek podajemy wszelkie podstawowe dane osobowe, adres email oraz akceptujemy regulamin i zaznaczamy czy chcemy otrzymywać oferty promocyjne drogą mailową. W kolejnym kroku podajemy PESEL, dane adresowe oraz numer telefonu.

Dopiero gdy przejdziemy do kroku trzeciego, będzie możliwość wpisania specjalnego kodu promocyjnego. Podajemy tam nazwę użytkownika, hasło oraz pytanie pomocnicze, a także Betclic kod promocyjnyMEGABONUS550.

Po tych wszystkich czynnościach będziemy mieli aktywowane konto tymczasowe i możemy zawierać zakłady do maksymalnej kwoty 5000 zł. Takie konto możemy posiadać przez 90 dni i w tym czasie musimy je zweryfikować dowodem osobistym oraz kontem bankowym. Warto to zrobić, ponieważ dopiero po pełnej aktywacji, będziemy mogli wypłacać wygrane pieniądze.

Jak widać proces rejestracji jest bardzo prosty. Nie ma również żadnych problemów ze znalezieniem odpowiedniego pola do wpisania kodu promocyjnego Betclic. Warto spróbować zagrać, ponieważ nic nie tracimy, a możemy tylko zyskać.

Dodaj komentarz