Bukmacherzy od lat rozbudowują swoją powitalną ofertę bonusową, dzięki czemu mają przyciągnąć coraz to większe grono klientów do siebie. Również Fortuna stara się cały czas poszerzać swoje bonusy powitalne, by jak najlepiej wypadać w oczach potencjalnych klientów. Jak wygląda oferta bukmachera Fortuna? Czy warto się z nią zapoznać? Sprawdziliśmy to i zapraszamy do zapoznania się z naszymi wnioskami.

Trzy bonusy zamiast jednego!

Rejestrując się na różnych stronach bukmacherskich z reguły otrzymujemy możliwość skorzystania z bonusów typu: zakład bez ryzyka, 100 albo 50% bonusu czy też freebet. Oczywiście, nie zawsze jest to rzecz, która decyduje o założeniu konta, jednak gracz czuje się dopieszczony, gdy bukmacher może mu coś zaoferować. Z kolei Fortuna wychodzi na przeciw wszelkim oczekiwaniom i oferuje trzy bonusy na start. Na czym polega taka oferta? Kod promocyjny Fortuna można odebrać w pierwszej kolejności zakładając konto podając takie dane jak:

  • imię i nazwisko
  • adres
  • nick
  • kod PIN
  • PESEL
  • nr telefonu
  • adres e-mail

To podstawowe informacje, które sprawiają, że możesz funkcjonować w świecie Fortuny, a w dalszej kolejności zostaniesz poproszony o przesłanie skanu dowodu osobistego. Ale do rzeczy. Po założeniu konta, Twój pierwszy zakład będzie zakładem bez ryzyka, czyli polegającym na tym, że w przypadku przegranego kuponu otrzymujesz pełen zwrot stawki nawet do 200 zł i możesz go potem wykorzystać na dowolne zakłady. Oczywiście to nie wszystko. Za samą rejestrację gracz otrzymuje 20 zł, czyli 2800 punktów FKP, które może rozdysponować na dowolne zakłady. 

Myślisz, że to wszystko? Absolutnie nie! Ostatnim bonusem, który otrzymasz na start jest bonus aż do 2000 zł. Jak go odebrać? Wystarczy obstawić kupony na 4-krotność depozytu (czyli wpłata 100 zł x 4 = 400 zł) w przeciągu 30 dni od wpłaty i cieszyć się kolejnym profitem z tytułu posiadanego konta w Fortuna. By w pełni wykorzystać kod promocyjny Fortuna wystarczy obstawić kupony z minimalnym kursem 1,6 i przynajmniej 3 zdarzeniami i już! 

Pamiętaj, że dany bonus możesz odebrać tylko raz, a sama wypłata bonusu odbywa się maksymalnie do 48h. Po spełnieniu wszystkim warunków otrzymasz bonus nawet do 2000 zł, który będziesz mógł wykorzystać na dalszą grę. Bardzo często pojawiają się pytania jak można skorzystać z takiej promocji. Jest to w pełni uzależnione od Ciebie, bo możesz z niej skorzystać zarówno w punktach Fortuny, jak również poprzez obstawianie zakładów w Internecie. Oczywiście, do obrotu bonusem wliczają się zakłady przedmeczowe, jak również zakłady LIVE.