Każdy pracownik w swoim miejscu pracy powinien mieć dostęp do świeżej wody pitnej. Pomijając kwestie prawne, jest to po prostu logiczne rozwiązanie, które musi być respektowane w każdym szanującym się przedsiębiorstwie, aby ludzie mieli odpowiednie warunki do komfortowej pracy. Dlatego jako właściciel firmy powinieneś/powinnaś zadbać o wystarczającą ilość wody pitnej.

Dlaczego wodę dla firmy opłaca się kupować hurtowo?

Z reguły w skład firmy wchodzi wiele osób. Aby zaopatrzyć każdą z nich w odpowiednią ilość wody, lepiej zakupić ją hurtowo. Jest to po prostu bardziej ekonomiczna opcja, dzięki której zaoszczędzisz trochę pieniędzy, a w przypadku długotrwałej współpracy zauważysz znaczną poprawę Twoich funduszy przeznaczonych na tego typu transakcje. Co więcej, nie musisz poświęcać swojego cennego czasu, ponieważ dostawą wody całkowicie zajmuje się hurtownia.

Jak wygląda dystrybucja wody mineralnej?

Na pierwszy rzut oka może to być dość skomplikowane. Jednak tak naprawdę nie wymaga wiele wysiłku. Całym procesem zajmuje się hurtownia. Do Twoich obowiązków należy jedynie złożenie zamówienia. Z reguły zajmuje to dosłownie kilka chwil i bez problemu złożysz je online bądź przez rozmowę telefoniczną. Dystrybutor poinformuje Cię, kiedy odbędzie się dostawa wody i dowiezie zapas na wskazany przez Ciebie adres.

Dlaczego lepiej kupować wodę butelkowaną niż w dystrybutorze?

Widok firm z dużymi, niezbyt estetycznymi urządzeniami, zwanymi dystrybutorami w swoich miejscach pracy jest dość powszechny. Jest to spowodowane niedoinformowaniem na temat tych właśnie butli, które nie są wcale takie dobre. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zamawianie wody butelkowanej. Dlaczego?

  • Świeżość – przy zamówieniach wody butelkowanej masz pewność, że jest ona świeża, w przeciwieństwie do tej z baniaka, która po dłuższym czasie traci swoją świeżość,
  • komfort dla pracowników – często bywa tak, że butla stoi pusta i wymaga uzupełnienia, przez co trzeba obarczyć obowiązkiem, któregoś z pracowników, aby tego pilnował. Co więcej, ludzie często muszą odrywać się od pracy, wstając do dystrybutora, zamiast trzymać napój w butelce przy sobie,
  • oszczędność powierzchni – butle są z reguły dużych rozmiarów, co może zając sporo cennego miejsca szczególnie w mniejszych firmach,
  • higieniczność – urządzenie to jest używane przez praktycznie każdego, przez co może być źródłem wielu bakterii, a higieniczność w firmie powinna być na jak najwyższym poziomie szczególnie w obecnych pandemicznych czasach.

Idealne rozwiązanie dla każdej firmy

Jak już ustaliliśmy, woda pitna w firmie jest obowiązkiem. W trosce o swoich pracowników warto zainwestować w dobrej jakości wodę, najlepiej pochodzącą ze źródła, dzięki czemu będzie ona bogata w minerały i przede wszystkim smaczna. Aby jak najbardziej zoptymalizować koszty, zaleca się zamawianie wody hurtowo.

Woda butelkowana to idealne rozwiązanie zarówno dla małych jak i dużych firm. Warto zaopatrzyć się w dostawę świeżej wody od najlepszych dystrybutorów dla swoich pracowników.