Moda męska przechodzi prawdziwą rewolucję. Projektanci dokładają wszelkich sił, aby uwydatnić to, co jest niezwykłe, szarmanckie i pożądane w świecie mody. Czy marynarki męskie będą modne w tym sezonie? A jeśli tak, to jakie? Co nosić, a czego unikać? 

W tym roku różnorodność jest w cenie. Nowe trendy modowe udowadniają, że męska marynarka będzie idealną alternatywą nie tylko na biznesowe spotkania, ale też na co dzień. Najnowsze projekty elementów garderoby pokazują, że na co dzień można czuć się swobodnie, a przy tym emanować niebywałym szykiem. Jakie wzory sprawdzą się w każdej sytuacji? Czy marynarka musi być jedynie szara? 

Najmodniejsze kolory marynarek dla mężczyzn 

Głównym celem trendów, ukazanych w 2021 roku zdaje się być wygoda i elegancja. Dzięki swobodnemu połączeniu stylu oficjalnego z codziennym można wykreować swój własny, niepowtarzalny styl, który skutecznie wyróżnia się spośród tłumu, podnosi samoocenę, a także dokładnie określa  męski charakter. Jakie kolory będą modne w tym sezonie? Sprawdźmy! 

  • Szary nie musi być nudny. Dzięki szerokiej gamie kolorów każdy elegancki mężczyzna z całą pewnością znajdzie coś dla siebie. Oryginalny krój, pozwala na pełne poczucie wygody i odkrycie całkiem nowego oblicza mody. Jednymi z głównych odcieni tego koloru są: jasnoszary, a także popielaty; 
  • intensywny niebieski odcień z całą pewnością wpasuje się w każdy typ urody. Doskonałość tego koloru tkwi w prostocie, która jest idealna na każdą okazję; 
  • głęboki czarny look nadal nie ustępuje kroku. Marynarka w tym kolorze to niemalże absolutna konieczność garderoby zadbanego gentlemana;
  • Do innych propozycji należą marynarki w kolorze białym, granatowym, oraz turkusowym. 

Retro na topie 

Styl retro ma w sobie coś niesamowitego. Raz po raz powraca na podium i za każdym razem zdaje się zaskakiwać czymś niezwykłym. W 2021 roku krata będzie miała niejedno oblicze. Dzięki idealnie dobranej marynarce z tym geometrycznym wzorem każdy mężczyzna uwydatni to, co najlepsze i pokaże światu swój niezwykły portret. Taki dodatek modowy może być noszony niemalże w każdej sytuacji.

Marynarka issac w kratę

Dobrym pomysłem jest pomieszanie garderoby, czyli dobranie spodni od innego garnituru do nowoczesnej marynarki. Świat piękna i elegancji zachęca nas także do skompletowania kraty z luźnymi jeansami czy joggerami. Taki zestaw zapewni komfort, a jednocześnie będzie idealnie nadawał się do biura, na oficjalne spotkania, na randkę czy do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. 

Marynarki dopasowane do urody 

Najbardziej pożądane trendy zdają się być łaskawe dla wszystkich mężczyzn. Niezależnie od typu urody marynarka będzie stanowiła idealne dopełnienie każdego z nas. Dzięki różnorodności i szerokiej gamie produktów każdy może znaleźć coś dla siebie i podkreślić tym samym swoją osobowość. Od codziennego ubioru zależy to, jak inni ludzie nas postrzegają. Pierwsze wrażenie może stać się przepustką do wielu owocnych znajomości, ale może też skutecznie przekreślić wszelkie szanse na awans społeczny. 

Najlepszym sposobem na bycie modnym jest wybranie marynarki męskiej, która idealnie oddaje nasz charakter i podkreśla niezwykłą osobowość. Niezależnie od tego czy dobrze czujemy się w wyrazistych, intensywnych kolorach, które już od samego początku śmiało wyróżniają się z tłumu, czy może wolimy stonowane odcienie, które z gracją kroczą wśród ludzi – w świecie najpopularniejszych krojów możemy odkryć swój ideał. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o najnowszych trendach i odnaleźć swoją własną, piękną drogę to koniecznie przeczytaj ten artykuł o marynarkach.