Czy wiesz, jak skutecznie kupować biżuterię taką jak pierścionki za pośrednictwem sieci? Sprawdź nasze wskazówki i dokonaj zakupu, którego nie będziesz musiała zwracać!

Pierścionki dla każdej z nas

Kobiety uwielbiają pierścionki – i to nie tylko zaręczynowe! Pierścionki to bardzo ważny element każdej kreacji. Pozwalają dopełnić stylizację, stanowią cenny dodatek na naszych dłoniach. Uwielbiamy przeglądać pierścionki, nosić pierścionki i kupować pierścionki. W dzisiejszych czasach coraz więcej zakupów robimy za pośrednictwem sieci. W przypadku pierścionków bywa to nieco problematyczne, bo przecież nie mamy wtedy możliwości przymiarki, ale co do zasady, zakupy w sieci są bardzo wygodne. Nie musisz wychodzić z domu, wszystkie artykuły przeglądasz z poziomu swojego telefonu czy komputera. Wystarczy kilka kliknięć, a po kilka dniach u Twoich drzwi zjawi się kurier z przesyłką. Jak jednak wygodnie kupować pierścionki w internecie?

Przede wszystkim nie zawsze musisz kupować na stronie producenta. W sieci funkcjonuje wiele sklepów oferujących biżuterię różnych marek, w których masz znacznie większy wybór pierścionków. A czy jest coś przyjemniejszego niż przeglądanie pierścionków, które już wkrótce pojawią się na Twoich dłoniach? Bardzo ważne jest też poszukiwanie promocji. Nie dość, że bez trudu sprawdzisz ceny za ten sam artykuł w innych sklepach, to jeszcze możesz skorzystać z wielu rabatów. Strony z bogatą ofertą pierścionków różnych producentów często oferują okresowe promocje np. za zapisanie się do newslettera. Obniżki cen mogą pojawiać się w również przy takich okazjach jak różnego rodzaju święta, walentynki, Dzień Kobiet czy oczywiście nasz ukochany Black Friday.

Zanim jednak zdecydujesz się na zakup pierścionka, koniecznie przeczytaj opinie o wybranym sklepie internetowym. Większość z działających to w pełni legalne i uczciwe firmy, od czasu do czasu można jednak natknąć się na podejrzanie niską i zarazem kuszącą cenę. Opinie użytkowników, którzy skorzystali już z usług danej marki, mogą wiele powiedzieć nie tylko o oferowanych produktach, ale też np. czasie dostawy. Pamiętaj też, że wszystkie towary zakupione w internecie możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.

Jak zmierzyć pierścionek przez internet?

Dobranie rozmiaru przy zakupach w sieci jest sporym problemem – w końcu nie możesz przymierzyć pierścionka na odległość. Najlepszym sposobem jest zamówienie rozmiaru pierścionka, który już masz – o ile jest on odpowiedni. Czasem jednak na przestrzeni lat nasza dłoń staje się tęższa, przez co stare pierścionki nie są już dobre. A może to będą Twoje pierwsze prawdziwe pierścionki? Najłatwiej obwód palca zmierzyć za pomocą tasiemki, miękkiego paska papieru lub sznurka. Miarkę ułóż za kostką przy nasadzie i owiń nią palec – tylko nie za ściśle! Pierścionek musi przylegać do skóry, ale nie powinien uciskać palca. Jeśli wiesz już, jakiego rozmiaru pierścionka poszukujesz, nie pozostaje nic innego, jak złożenie zamówienia!