Prezent z okazji Dnia Ojca? Oto, co wybrać, by sprawić tacie najlepszą niespodziankę

Dobry prezent na Dzień Ojca musi być pomysłowy – z pewnością nie powinno to być nic zwykłego. Co jednak w sytuacji, kiedy to właśnie za tymi najzwyklejszymi upominkami tata przepada najbardziej? Na szczęście istnieje całkiem pomysłowe rozwiązanie.

Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą prezenty personalizowane – upominki, które można przygotować na podstawie niemal każdego przedmiotu codziennego użytku. Chcesz podarować tacie kubek? Nic prostszego. Koszulka dla taty? Żaden problem. Scyzoryk, bidon, zestaw narzędzi? Każda z tych rzeczy – choć z pozoru nic na to nie wskazuje – może stać się fantastycznym upominkiem!

Dzięki temu jednak, że na dowolnej z tych rzeczy znajdzie się samodzielnie wybrany napis lub zdjęcie, nabierze ona wyjątkowego charakteru. To gratka w sam raz dla miłośników prezentów dosłownie jedynych w swoim rodzaju. Chcesz mieć pewność, że nikt inny na świecie nie otrzyma identycznego upominku? To właśnie sposób, by to zagwarantować.

Personalizowany prezent dla taty

Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić? Bynajmniej – o czym świadczą najlepiej poniższe przykłady.

Poduszka ze zdjęciami PODUSZKA NA DZIEŃ OJCA z pewnością będzie wspaniałą niespodzianką dla taty. To rzecz tak bardzo praktyczna, jak tylko można sobie wyobrazić… zresztą chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć tego, jak wiele posiada zastosowań. I choć „pod głowę” nadaje się niemal każda poduszka, ta jest wyjątkowa – wyróżnia się samodzielnie dobieranymi zdjęciami, jakie uświetnią poszewkę. Dzięki temu rzecz staje się nie tylko praktyczna, ale też ozdobna oraz pamiątkowa i na swój sposób sentymentalna (to ostatnie w szczególności – za sprawą dobrze dobranych fotografii).

Innym pomysłem na prezent na Dzień Ojca jest statuetka dla taty ZE ZDJĘCIEM. Inaczej niż we wspomnianych już wcześniej przypadkach, nie ma tu typowego zastosowania praktycznego. Jest natomiast ogromny ładunek emocjonalny, który wyraża w gruncie rzeczy proste, acz bardzo efektowne połączenie. Wiadomo, że każdy tata zasługuje nagrodę – a możliwość odebrania statuetki doceniającej wkładane przez niego wysiłki na pewno sprawi mu wiele radości!

Dzień Ojca. 23 czerwca

Pamietajmy jednak, że Dzień Ojca to nie tylko okazja do tego, by wręczyć tacie prezent. To również wspaniała okazja do tego, aby spędzić wspólnie czas – zupełnie tak jak za młodu… Czy trzeba na tę okazję przygotować coś szczególnego? Trzeba – nie… Ale na pewno nie zaszkodzi nieco się postarać. Podobnie zresztą jak z prezentem – nawet zwykłą rzecz, klasyczny pomysł ubarwiając jakimś miłym i zaskakującym akcentem.

Niech więc nadchodzący Dzień Ojca – 23 czerwca – będzie wspaniałym świętem, który miło się będzie wspominać przez kolejne lata. Sympatyczna pamiątka pod postacią upominku z personalizacją na pewno w tym nie przeszkodzi.

Sprawdź więc już dzisiaj ofertę na Crazyshop.pl i wybieraj spośród setek propozycji i całego morza inspiracji. Znajdź idealny prezent na Dzień Ojca i zrób tacie fantastyczną niespodziankę!

Dodaj komentarz