Każde dziecko do właściwego rozwoju potrzebuje zabawek. Oprócz rozrywki, która może zająć je na kilka dobrych godzin, dobrze dobrana zabawka sprawi również, że dziecko po prostu będzie się uczyło i nabywało nowe umiejętności.

Jakie zabawki dla dzieci?

Zastanawiasz się, co będzie najlepsze dla Twojej pociechy? W zależności od potrzeb mogą to być przeróżne typy zabawek. Producenci zadbali o to, aby asortyment tego typu produktów był na tyle szeroki, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Jednym z bardziej polecanych rozwiązań są gry planszowe, które potrafią zapewnić rozrywkę nie tylko dziecku, ale także spędzającym z nim czas dorosłym.

Gry Purple Cow – dla kogo?

Purple Cow to producent i dystrybutor gier planszowych, który stawia na atrakcyjność, uniwersalność i jakość. Gry planszowe Purple Cow to gry przeznaczone dla dzieci od 3 do 14 roku życia. Ze względu na tak szerokie widełki, produkty firmy Purple Cow trafiają do naprawdę sporego grona osób, którzy doceniają duże zaangażowanie firmy.

Gry planszowe na każdą okazję – Purple Cow

Jednym z większych sukcesów projektantów Purple Cow jest stworzenie linii gier magnetycznych, które dzięki swoim niewielkim rozmiarom świetnie sprawdzą się w wielu różnych okolicznościach. Podróże z dziećmi to dla Ciebie częste wyzwanie i nie wiesz jak je zająć, aby za bardzo się nie zanudziły? Gry magnetyczne The Purple Cow to rozwiązanie stworzone właśnie dla Ciebie. W ofercie znajdziesz między innymi takie gry, jak na przykład:

  • statki,
  • chińczyk,
  • kółko i krzyżyk,
  • warcaby,
  • szachy.

Pozostałe produkty Purple Cow

Mówiąc o Purple Cow, nie sposób wspomnieć o ich innych produktach. Oprócz gier planszowych Purple Cow produkuje między innymi puzzle. Pomogą one dziecku rozwijać koncentrację i pamięć wzrokową, a przy tym nauczą kolorów oraz kształtów. Szukasz czegoś więcej? Postaw na gry karciane, które oprócz pamięci i logicznego myślenia, nauczą dziecku cyfr i liter.

Wiek dziecięcy to idealny etap na odkrycie swoich pasji i zainteresowań. Pomocne w tym mogą okazać się zestawy małego odkrywcy. Umożliwiają one wykonywanie prostych eksperymentów i doświadczeń, przez co poznawanie podstawowych zasad fizyki, przyrody i tym podobnych zagadnień.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru zabawek dla dzieci?

Pamiętaj, że dziecko nie rozumie jeszcze wszystkiego, co go otacza. Z tego względu wybierając zabawki, przede wszystkim powinno kierować się tym, aby korzystanie z nich było bezpieczne. Równie ważnym aspektem jest sposób wykonania i trwałość zabawek. Wysokiej jakości produkty z pewnością posłużą znacznie dłużej, niż by się mogło wydawać.