Potrzebujesz szybko finansowego wsparcia? Chcesz zaciągnąć pożyczkę bez wychodzenia z domu, bez zbędnych formalności i na atrakcyjnych warunkach? Wybierz jedno ze zobowiązań pozabankowych i ciesz się dodatkowymi środkami nawet tego samego dnia. Poniżej przedstawiamy wymagania, jakie wobec swoich klientów stawia większość firm pożyczkowych. Dopasuj pożyczkę do własnych potrzeb i możliwości spłaty już teraz.

Do kogo skierowana jest oferta szybkich pożyczek?

Szybkie pożyczki to produkty pozabankowe, dzięki czemu udaje się je uzyskać nawet tego samego dnia. To idealne rozwiązanie, dla osób, które potrzebują pieniędzy “na już” w ramach niespodziewanych wydatków albo w obliczu tzw. czarnej godziny. Szybka pożyczka okazuje się też doskonałym produktem oddłużeniowym i “zastrzykiem” do domowego, bieżącego budżetu.

Większość pożyczek pozabankowych nie charakteryzuje się wysokim ryzykiem niewypłacalności klienta. To dlatego, że najczęściej takie zobowiązania oferowane są na niewielką wartość, a czas ich spłaty jest krótki. Świetnym przykładem jest szybka pożyczka z KredytOK, która całkowicie spełnia wymagania współczesnych pożyczkobiorców.

Kto może zaciągnąć szybkie pożyczki?

Rzeczywiście, pożyczki pozabankowe to oferta skierowana bardzo często do osób, które nie wykazują odpowiedniej zdolności kredytowej i nie mogą podjąć współpracy z bankiem. Nie oznacza to jednak, że potencjalny klient instytucji pozabankowej nie musi spełniać żadnych warunków. Oczywiście, na rynku usług finansowych wciąż oferowane są zobowiązania udzielane jedynie na dowód, dzięki czemu z finansowego wsparcia mogą korzystać również osoby zadłużone czy bezrobotne. Takie pożyczki pozabankowe najczęściej charakteryzują się jednak niekorzystnymi warunkami spłaty, a firmy pożyczkowe narzucają horrendalne oprocentowanie. Finalnie, pożyczka, zamiast wspierać proces oddłużania, jeszcze bardziej go pogłębia.

Na co zwrócić uwagę biorąc szybką pożyczkę?

Uwagę warto natomiast zwracać na szybkie pożyczki, które mogą być zaciągane w błyskawicznym tempie, ale klient musi wykazywać odpowiednią zdolność kredytową. Takie zobowiązania cieszą się dobrą opinią, są tanie, a jednocześnie udzielane na liberalnych zasadach. Owszem, historia kredytowa przyszłego klienta firmy pożyczkowej jest weryfikowana, jednak i tak ma on znacznie większe szanse na dodatkowe środki, niż w przypadku wnioskowania o kredyt bankowy.

Ważne są także wymagania formalne, jakie musi spełnić przyszły klient instytucji pozabankowej. Firmy pożyczkowe wymagają wypełnienia elektronicznego wniosku. W nim należy wskazać nie tylko swoje dane czy wartość osiąganych dowodów, ale też rachunek bankowy, na jaki mają zostać przelane środki. Osoby, na których koncie ciąży zabezpieczenie komornicze, nie mają szans na podjęcie takiej współpracy. Ogromnym atutem jest natomiast to, że pożyczkobiorca samodzielnie wyznacza preferowaną wartość zobowiązania oraz liczbę rat, patrząc na własne zasoby finansowe i możliwości dogodnej spłaty pożyczki bez utraty płynności. Dzięki tak elastycznym warunkom udaje się stworzyć indywidualną ofertę dopasowaną do wymagań każdego, kto potrzebuje dodatkowych środków na dowolny cel szybko i na opłacalnych warunkach.