Sklep internetowy komputerprojekt.pl w swojej bogatej ofercie ma wiele różnego rodzaju sprzętów, przeznaczonych nie tylko do użytku osobistego w warunkach domowych, ale także do codziennego użytku biurowego.  W swojej ofercie sklep ma do sprzedaży ponad sto różnych marek komputerów biurowych. Wśród najczęściej spotykanych typów komputerów osobistych przeznaczonych dla użytkowania biurowego, można znaleźć ponad trzydzieści komputerów od firmy Hewlett-Packard HP, ponad dwadzieścia pięć komputerów marki  DELL, siedemnaście od firmy Action, piętnaście komputerów Lenovo, oraz kilka sztuk od firmy ACER Fujitsu. 

Wybór nie zawsze jest łatwy

Przy wyborze odpowiedniego oprogramowania należy mieć na uwadze przede wszystkim jego cenę, która najczęściej oscyluje w granicach od 1900 zł do 2850 zł, ale również od 2850 do 3800 zł. Wspomniane wcześniej produkty są bardzo zbliżonej jakości i trudno jednoznacznie wskazać ten najlepszy, dlatego też każdy produkt zakupiony w tych granicach powinien spełniać nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów ceniących sobie solidność oraz intuicyjność danego produktu. Wybierając jednak coś z najwyższej półki, powyżej wspomnianych widełek cenowych, można znaleźć chociażby komputer biurowy od firmy Lenovo ThinkCentre i5-9400 w cenie 3920,99 zł oraz Hewlett-Packard HP i5-7500T, w cenie pomiędzy 4539,99 zł a 4592,99 zł. Szukając jednak sprzętu najwyższej jakości do firmy nie można liczyć na niskie ceny, gdyż odpowiednia jakość ma swoją cenę.

Nie tylko komputery

Jeśli chodzi o urządzenia peryferyjne, w ofercie sklepu można znaleźć wiele różnorakich produktów, różniących się od siebie zastosowaniem między innymi: trzydzieści drukarek, ponad sto klawiatur, prawie pięćset monitorów i myszek oraz inne akcesoria związane z komputerem osobistym. Ich cena jest bardzo zróżnicowana, począwszy od kilkuset złotych i może sięgać nawet powyżej 17,500 zł między innymi za monitor interaktywny firmy AVTEC oraz Prestigio Multiboard o szerokości 70 i 75 cali w cenie między dwadzieścia a dwadzieścia pięć tysięcy złotych.

Jeśli chodzi o oprogramowanie biurowe można wyróżnić zaledwie kilka produktów i to przede wszystkim z firmy Microsoft, która oferuje chociażby pakiety Microsoft Office Home and Student oraz Microsoft Office Home and Business English and Polish, w cenie oscylującej w granicach od sześciuset do tysiąca stu złotych oraz Microsoft 365 Family Polish Eurozone, oraz Microsoft 365 Personal Polish Eurozone w cenie pomiędzy 200 a 300 zł.