Każdy, kto często podróżuje samolotem, doskonale wie, jak ważne są różne udogodnienia ułatwiające sprawną organizację wyjazdu. Doskonałym ich przykładem są parkingi znajdujące się przy lotniskach.

Parking przy lotnisku – czyli wygoda w cenie

Na pozostawienie samochodu na parkingu przy lotnisku warto zdecydować się z kilku powodów. Przede wszystkim jest to bardzo wygodne, gdyż tego typu obiekty znajdują się w niedużej odległości od portu lotniczego. W wielu przypadkach firma obsługująca parking, np. Interparking, zapewnia bezpłatny transport do terminala. Ponadto miejsce postojowe można zaserwować i opłacić online, zyskując tym samym pewność, że po przyjeździe na lotnisko będzie ono wolne. Dzięki temu nie trzeba szukać miejsca do zaparkowania, co niekiedy zajmuje sporo czasu. Gdzie znaleźć odpowiedni parking? Balice – czyli Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice – to jeden z portów lotniczych w Polsce, gdzie funkcjonują omawiane obiekty.

Czy parkingi przy lotniskach są bezpieczne?

Z punktu widzenia podróżnych kwestie związane z bezpieczeństwem mają szczególne znaczenie również w odniesieniu do parkowania samochodu. Najważniejsze jest to, aby auto pozostawione na parkingu na czas wyjazdu było bezpieczne. To kolejna przesłanka przemawiająca na korzyść parkingów przy lotniskach. Z uwagi na to, że są one strzeżone lub dozorowane, nieuprawnione osoby nie mają wstępu na ich teren.

Parking przy lotnisku – czy to się opłaca?

Firmy obsługujące parkingi przy lotniskach dokładają licznych starań, aby ich oferta była dla klientów atrakcyjna pod względem cenowym. Często proponują korzystne zniżki, np. w zamian za wyrobienie karty klienta czy zakup ubezpieczenia turystycznego. Wysokość opłat ma znaczenie zwłaszcza przy dłuższych podróżach, dlatego zawsze warto porównać cenniki wybranych operatorów. Nie zaszkodzi też zasięgnąć opinii innych osób, które korzystały z usług różnych firm i pozostawiały swoje auta na obsługiwanych przez nie parkingach przy lotniskach. 

http://interparkingbalice.pl/