Nie ma na świecie osoby, która nie lubi otrzymywać i wręczać upominków, jednak zdecydowanie mniej jest osób, które lubią je komponować. Problem zazwyczaj wynika z niewiedzy na temat oczekiwań przyszłego obdarowanego. Nie zawsze wybór jest oczywisty, ponadto upominek niekoniecznie musi zobowiązywać do rewanżu. Z drugiej strony istotne jest, by był trafiony i miły, by nie został rzucony w kąt i nie wywołał zażenowania. Doskonałym rozwiązaniem są luksusowe kosze prezentowe Nobilia, które są pełne dobrych i wyrafinowanych smaków, którym każdy odda się bez reszty i które sprawią radość nawet najbardziej wymagającym gustom. 

Prezent idealny dla niej i dla niego – kosz prezentowy Nobilia

Czy doświadczyliście kiedyś sytuacji, w której po wręczeniu prezentu zapadła niezręczna cisza? Obdarowany był skonsternowany po otrzymaniu upominku, który kompletnie nie był w jego guście, a wy zażenowani i nieco urażeni. To nierzadka sytuacja, której można uniknąć, sięgając po rozwiązanie z jednej strony uniwersalne, ale z drugiej strony bardzo gustowne. 

Kosze prezentowe pełne luksusowych słodyczy i uzupełnione wyborną herbatą, kawą lub alkoholem sprawiają przyjemność i stworzą doskonałą atmosferę. Nie ma w nic niczego, co mogłoby sprawić, że będą niemile odebrane, wprost przeciwnie, dzięki temu, że zostały skomponowane z samych wysokogatunkowych produktów, są traktowane jak ekskluzywny podarunek. Ze względu na swój uniwersalny charakter pasują na wiele okazji. Mogą być nagrodą za doskonałe wyniki w pracy, podziękowaniem za pomoc lub prezentem na wiele różnych okazji. Spełniają się w kontaktach biznesowych i prywatnych. Ich różnorodna zawartość umożliwia ich dopasowanie do okoliczności i preferencji. 

Pokaż, co masz w środku?

Ekskluzywne kosze prezentowe sygnowane marką Nobilia – powołaną do działalności ponad dwie dekady temu – wyróżniają się najwyższą jakością i unikatowością. Zawierają wysokiej klasy produkty tj.:

  • słodycze m.in. ręcznie robione praliny i czekoladki, włoskie wyroby czekoladowe
  • kandyzowane owoce
  • wina
  • wódki
  • konaki i whiskey
  • miody pitne
  • kawy
  • herbaty
  • konfitury
  • okolicznościowe dodatki np. akcenty świąteczne

Zapakowane w gustowny sposób są natychmiast gotowe do wręczenia. Różnorodność koszy prezentowych Nobilia pozwala na dopasowanie ich zgodnie z okolicznościami. Przy wyborze kosza ważne jest ukierunkowanie jego zawartości do okoliczności i osobowości obdarowywanej osoby. Chcąc dodać unikalności do upominku, można zapakować go inaczej, wybierając zamiast kosza skrzynię, kufer lub pudełko. 

Koniec z zastanawianiem się co kupić na prezent! Kosze upominkowe pełne łakoci i innych dodatków będą najlepszym rozwiązaniem w wielu sytuacjach – od urodzin cioci, poprzez okrągły jubileusz, po ukoronowanie kontaktów biznesowych.